Kapat
Menü

Tamamlanan Projelerimiz

Belediyemize ait olan elverişli arazileri tarıma açtık. Adabahçe projesi kapsamında yerli tohumları Kuşadası’nın bereketli topraklarıyla buluşturuyor ve Toprağa Sarıl, Üretime Katıl diyoruz!


 


 

 

Kentimizde yetişen sebze ve meyveleri Kuşadalılar ile aracısız buluşturuyoruz. AdaMarket Ekspres aracımız sizlerin kolayca alışveriş yapabilmesi için her gün farklı mahallelerde hizmet verecek.

 

 

 

 

Dostlarımıza hem yaşarken, hem de öldükten sonra sahip çıkmayı ilke edindik. Hayvanlara olan derin saygımızı ve sevgimizi ortaya koymak amacıyla ve sürekli olarak yanlarında olabilmek için sahipli hayvanlarımıza yönelik, Yeniköy Yolu üzerinde 2 bin 700 metrekare bir alan tahsis ettik.

 

Kuşadalı üreticilerimizin kendi bahçesinde, tarlasında ürettiği ürünleri her perşembe, Cumhuriyet Mahallesi Burç Sokak’ta Üretici Sergimiz’de sizlerle buluşturuyoruz.

 

 

 

 

Yaralı dostlarımıza acil müdahalede bulunmak için tasarladığımız, hayvan ambulansı "Haybulans" 7/24 dostlarımız için hizmettedir.

 

 

 

Emek Atölyelmizde, pandemi sürecinde sizlerin sağlığını korumak için medikal kumaştan tek kullanımlık yüz maskesi dikmeye başladık. Kentimizin maske ihtiyacını Kuşadası Belediyesi olarak karşılıyoruz.

 

 

 

Çocuklarımızın maske kullanımını kolaylaştırmak için çocuklarımıza özel küçük boy maske üretimine başladık.

 

 

Başkanımız Ömer Günel, sizlerin mahallelerine gelerek sorunlarınızı yerinde incelemek ve çözüm önerileri geliştirmek için Mobil Ofis Hizmet Aracı ile incelemelerde bulunuyor.

 

Sokakta yaşayan dostlarımız için kedi ve köpek evleri tasarladık. Soğuk kış aylarında içlerini ısıtıcak bir yuvaları olması için kentimizin her noktasına kedi ve köpek evleri yerleştirdik.


 

 


 

Aydın Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle, kent merkezinde trafiği rahatlatmak amacı ile “ Trafik Sakinleştirme Projesi” uygulamasını hayata geçirdik.

 

 

 

 


Dostlarımızın mama ve su ihtiyaçlarının kolaylıkla karışılanabilmesi için kentimizin farklı noktalarına mamamatik yerleştirdik.
Dostlarımızın serbest gezmeye, koşmaya, iyi vakit geçirmeye ihtiyaçları vardır. Hem mental olarak, hem de fiziki olarak iyi şekilde egzersiz yapabilmeleri için Kuşadası’nda bir ilk olarak, köpek eğitim parkurlarımızı Türkmen ve Kadıkalesi Mahallesi'nde hizmete sunduk.Kentimizde maskelere kolaylıkla ulaşabilmeniz için merkezi noktalara maskematikler yerleştirdik. 

Kadın Üretim ve İşletme Kooperatifi çatısı altında, Emek Atölyelerinde üretilen maskelerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sizlerin her anında yanında olabilmek için İkram Aracımızı hizmete sunduk.

İhtiyaç halinde İkram Aracımız her zaman mahallenizde hazır bir konumda olacak.

 

Acil Müdahale Araçları ile Hızlı Hizmet, Hızlı Çözüm!

Kentimizde acil müdahale gerektiren veya hızlı sonuçlanabilecek tüm durumlar, vatandaşlarımız bekletilmeden Park ve Bahçeler, Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüklerimize bağlı, alanında uzman ekipler tarafından en kısa sürede çözüme kavuşturuluyor.​​


Bir sahil kıyısında, dalga sesleriyle güne başlayacağınız, kuş cıvıltılarının ağaçların arasından yankılandığı, Ada Camping kamp ve karavan alanımız sizleri bekliyor.

İster sizler için hazırladığımız çadırlarımızda kalın, ister kendi çadırınızı getirin ve sevdiklerinizle günün tadını çıkartın.

Sevgi Plajı’nda, Aydın BŞB ekipleri ile oluşturduğumuz kamp ve karavan alanı için detaylı bilgili; 0535 104 62 59