EN
KUŞADASI
BELEDİYESİ
GİT
TR EN
KUŞADASI’NDA MUHTEŞEM YENİ YIL KONSERİ

Dünyanın en iyi pan flüt sanatçısı olarak kabul edilen Marin Gheras muhteşem bir konserle Kuşadalılarla buluştu. Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen yeni yıl konserinde Kuşadası Belediyesi Oda Orkestrası ile birlikte sahne alan Gheras’ın performansı Kuşadalı sanatseverlerin yoğun beğenisini aldı.

Gheras’ın Balıkçılar Meydanı’nda Şef Hakkı Öztürk yönetimindeki Kuşadası Belediyesi Oda Orkestrası ile birlikte verdiği konsere Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, eşi Nil Kayalı, Belediye Başkan Yardımcısı Tufan Asrav ve çok sayıda Kuşadalı sanatsever katıldı. 

Kuşadası Belediyesi tarafından ücretsiz olarak düzenlenen konserde  pan müzik sanatçısı Gheras  ile Kuşadası Belediyesi Oda Orkestrası,  Johann Strauss Jr’nin “Voices of Spring Waltz”, James Last’ın “The Lonely Shepherd”, Bela Bartok’un “Hungarian Dances”, Astor Piazzola’nın “Oblivion”, John Sebastian Bach’ın “Badiniere”, Ennio Morricone’nin “Once Upon A Time in America”, Willibald Gluck’un “Melodie Christoph”, Grigoras Dinicu’nun “Hora Staccato” ve Johan Strauss’un “Trish Trash Polka” adlı eserleri seslendirdi.

konser Marin Gheras Oda Orkestrası yeni yıl
ÖZER KAYALI
KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI
BAŞKANA MESAJ
0552 460 40 40
Whatsapp Destek